Kontakty Ke stažení
Katharina Mensch Header

Studenti

Kontakt

Studenti

Společnost Witzenmann Opava, spol. s r.o., přední světový výrobce pružných kovových prvků, podporuje studium vybraných učebních a maturitních oborů, a tím rozvoj odborných znalostí a dovednosti žáků a studentů, kteří vědí, kam chtějí profesně směřovat a mají zájem se uplatnit v oblasti strojírenství.

Žákům a studentům tak nabízíme možnost odborné praxe v naší společnosti, která může přispět k lepší profesní orientaci a motivaci ke studiu technických oborů.

Realizace odborné praxe probíhá na základě smlouvy o odborné praxi s výukovými institucemi, kde jsou uvedeny sjednané práce, sjednaný rozsah pracovní doby a doba, na kterou se smlouva o odborné praxi uzavírá. Praktickou přípravu v naší společnosti mohou vykonávat pouze osoby starší 18 let.

Pro úspěšné absolvování odborné praxe v naší společnosti, která je vybavená nejnovějšími technologiemi, je nutné dodržet všechna ustanovení sjednaná mezi školním zařízením a zaměstnavatelem.

Máte-li zájem o absolvování odborné praxe ve špičkové firmě, která vybaví žáky a studenty neocenitelnou pracovní zkušeností a příznivě napomůže při uplatňování na trhu práce, kontaktujte nás.

Kontakty

Mgr. Nikol Muchová

Tel.: +420 553 760 201
Mob.: +420 605 990 928

E-mail: