Kontakty Ke stažení
Laser Welding Header
Co nás charakterizuje?
Ve zpracování tenkostěnné nerezové oceli patříme mezi celosvětově vedoucí podniky. Toto zahrnuje celý procesní řetězec zpracování.
Kontakt

Kompetence

Vysoká úroveň inženýringu spojená s mnohonásobnou bezpečností procesu je jednou z kompetencí, která charakterizuje společnost Witzenmann. Napříč nejrůznějšími trhy patříme proto k preferovaným vývojovým partnerům, pokud jde o hospodárnou realizaci výrobků s dlouhou provozní funkčností.

Kompetence

Tváření

Pro výrobu našich výrobků se tenkostěnné trubky převádějí různými postupy na vlnovce a hadice. To zní zprvu jednoduše, klade to ovšem vysoké požadavky na přesnost procesu a kvalifikované pracovníky. Vedle mechanických a hydraulických tvářecích postupů ovládáme také ohýbání trubek.

Bellows Press with worker Image Text

Svařování a pájení

Podle požadavků zákazníků z nejrůznějších oborů disponujeme velkým počtem kvalifikovaných svařovacích metod, vyškolenými svářeči a potřebnými certifikacemi. Rozpětí použitých technologií sahá od svařování světelným obloukem přes laserové a odporové svařování až po tvrdé pájení a spojování pomocí magnetického tváření.

Systematic Induction Image Text

Technika materiálů

Vedle zpracování materiálových podkladů, jako vyšetření korozních vlastností, provádíme také analýzy škod vrácených dílů a zkoušky materiálů. Informace, které při tom získáváme, podporují naše odborníky při cíleném výběru materiálů pro specifické aplikace a poptávky zákazníků. V oblasti tváření a také techniky svařování zvládáme velký počet vysoce výkonných materiálů.

Competencies Materials Image Text

Vývoj výrobku

Při vývoji výrobku disponujeme do sebe zasahujícím procesním řetězcem, který spojuje vzájemně více úrovní. Od nápadu přes cílený výzkum podkladů až k vlastnímu vyvinutému softwaru pro realizaci a výpočet. Zkouška, konstrukce prototypů a validace jsou pak dalšími kroky před výrobou v malé nebo velké sérii.
Tento proces nám umožňuje rychlou reakci na specifická přání zákazníků a tvoří základ pro realizaci nových vysoce kvalitních výrobků.


Product Development Inspection Image Text

Zkouška a simulace

Nejpřesvědčivějším důkazem, že výrobek firmy Witzenmann dosáhne i při extrémních provozních podmínkách požadované životnosti a pevnosti, je úspěšné odzkoušení výrobku. Jako firma s vedoucím postavením v technologii máme jeden z nejrozsáhlejších zkušebních areálů v našem oboru. To umožňuje zkoušku blízkou realitě u případů zatížení vyskytujících se u zákazníka, jako např. tlakové pulzace, vibrace a zátěžové cykly.

Product Testing Teaserlist

Technická čistota

Naši zákazníci kladou stále vyšší požadavky na čistotu našich výrobků. Proto optimalizujeme celý procesní řetězec s ohledem na zbytky částic a maziv. Produkty s nejvyššími požadavky na čistotu se vyrábějí v našich čistých prostorech. K tomu používáme podle potřeby vybrané koncepce čištění a provádíme ve vlastní laboratoři analýzy našich součástí. Souhrnné údaje a zkušenosti jsou zaznamenávány do databáze a vyhodnocovány.

Technical Cleanliness Vertical Tabs TextImage

Vývoj procesu

Podle výrobku, použití a počtu kusů se u nás používají nejrůznější procesy a postupy. Naši technici za tímto účelem vyvíjejí vlastní nástroje a zařízení, které vyrábíme a udržujeme sami. Sahají od zařízení pro výrobu jednotlivých dílů přes flexibilní výrobní buňky až po plně automatické linky pro velký počet kusů.

Engineering Welding Image Text

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.