Kontakty Ke stažení

Novinky

2019

Společnost Witzenmann otevírá nový výrobní závod v Pforzheimu

17.5.2019

Vedoucí firma na světovém trhu investuje v hlavním sídle a zaměřuje svou výrobu na budoucnost. Závod byl oficiálně otevřen dne 17. 5. 2019.

Čestné přihlášení se k závodu Pforzheim

S novostavbou moderní výroby v hlavním sídle podniku ukazuje celosvětově činná skupina Witzenmann jasný směr. V závodě Pforzheim Buchbusch vyrábí vedoucí firma na světovém trhu s flexibilními kovovými díly inovativní součásti pro užitková vozidla a motory. Zavedená strategie digitalizace se odráží v novém závodě, který má modelový charakter pro budoucí konstrukci výrobních zařízení skupiny.

Download Tisková zpráva
Witzenmann optimisticky před velkými výzvami

10.5.2019

Podnikatelská skupina zaznamenává přírůstky ve všech oblastech, pociťuje však rostoucí tlak cen a nákladů.

Skupina Witzenmann zahájila pozitivně nový hospodářský rok. Rok 2018 proběhl uspokojivě a společnost dokázala mírně zvýšit obrat.

Download Tisková zpráva

Vedení firmy Witzenmann GmbH

4.4.2019

Jako nový obchodní jednatel nastoupil pan Heiko Pottdne 16. 05. 2019 do vedení společnosti Witzenmann GmbH. Pan Pott je diplomovaný obchodník. Po svém studiu působil krátkou dobu v auditorské firmě a poté pracoval nepřetržitě u velkého dodavatele pro automobilový průmysl na různých pozicích v úseku finance a controlling, mj. také jako finanční jednatel u evropských a mimoevropských dceřiných firem.

Dosavadní obchodní jednatel Dr. Gerhard Flöck odešel k 31. 03. 2019 na vlastní přání z vedení společnosti Witzenmann GmbH. Společníci, dozorčí rada a vedení podniku děkují panu Dr. Flöckovi za jeho dlouholetou spolupráci a přejí mu do budoucna všechno nejlepší.

2018

Růst ve skupině Witzenmann

19.10.2018

Skupina Witzenmann rostla dále i v roce 2018. Do září 2018 docílila skupina obratu 475 mil. €. To je o 11,6 mil. €, resp. o 2,5 % více než v příslušném časovém období předchozího roku.
Vedle nadále silného obchodu se součástmi pro osobní a užitková vozidla investuje skupina Witzenmann do diverzifikace výrobků. Příkladem je založení divize aerospace v závodě Pforzheim nebo vybudování průmyslového obchodu jak rozvíjením nových aplikací, tak i průmyslových výrob v asijských pobočkách.

Download Tisková zpráva
Witzenmann Indie – dále ve stopách úspěchu

26./27.9.2018

S rozšířením výrobních ploch obou závodů reaguje skupina Witzenmann na velkou poptávku v sektorech techniky motorových vozidel a průmyslu v Indii. Firma Witzenmann India vyrobila za posledních 10 let více než 10 mil. dilatačních dílů pro osobní a užitková vozidla pro tamější trh. Nyní má tato úspěšná historie pokračovat také v oblasti průmyslové a kolejové dopravy. Zákaznicky individuální inženýring a výroba poblíž trhu jsou faktory úspěchu vedoucí firmy na světovém trhu.

Download Tisková zpráva
Společnost Witzenmann oceněná jako mezinárodně činný podnik

21.6.2018

Společnost Witzenmann byla poctěna cenou za podnikatelské výkony v zahraničním obchodě se zaměřením na obsazení prázdných míst, ekologii a zásluhy o společnost.

Download Tisková zpráva
Witzenmann Benelux oslavila rozšíření

7.6.2018

Na dvoudenní akci oslavila společnost Witzenmann Benelux rozšíření svého závodu. Koupí zastavěného sousedního pozemku se mohla výrazně rozšířit výrobní plocha. Nově vytvořený trakt budovy zahrnuje oddělení logistiky a spojuje původní a novou část budovy. V průběhu rozšíření byla nově upravena celková dispozice výroby a ještě efektivněji vytvořeny průběhy procesů s přizpůsobením se nejmodernějším potřebám.

Download Tisková zpráva
Witzenmann představuje na Achemě studii kompenzátoru IoT

11.6.2018

Průmysl se mění. Hlavní hesly jsou zde digitalizace nebo Průmysl 4.0. To, že tato témata postupně získala důležitost také u systémových komponent, bylo možné vidět a otestovat také na Achemě 2018. Skupina Witzenmann představuje svou studií IoT kompenzátoru poprvé flexibilní komponenty vedení, které mohou být digitálně zapojeny do monitoringu potrubních sítí.

Download Tisková zpráva

Witzenmann Slovakia slaví 25. jubileum

28.5.2018

Od založení v roce 1993 se rozrostla dceřiná firma Witzenmann Slovakia ve Vlkanové ze 4 na 147 zaměstnanců a vykazuje obrat až 10 milionů eur. Úspěšný vývoj a nepřetržitý růst oslavili jak zaměstnanci, tak i zákazníci, dodavatelé a přátelé při hudbě a skvělém jídle dne 03.05.2018 v Banské Bystrici.

Skupina Witzenmann s novým rekordním obratem

27.4.2018

Poprvé překračuje mezinárodně činná skupina obrat 600 mil. €.
Za podpory celosvětově pozitivní konjuktury dosáhla skupina Witzenmann v roce 2017 obratu 614 mil. €. Ve srovnání s předchozím rokem (570 mil. €) to znamená nárůst o 7,7 %. Tím rostla skupina Witzenmann více než světové hospodářství (3,8 %).
Také v sídle firmy v Pforzheimu vzrostl obrat o 8,3 % na 314 mil. €. Ke zvýšení obratu zde podstatně přispěly dilatační prvky a motorové rozvody pro osobní vozidla, součásti pro užitková vozidla a motory, jakož i kompenzátory a kovové hadice pro průmyslové aplikace v Evropě.

Download Tisková zpráva
Zveřejněná zpráva o trvale udržitelném rozvoji 2017

22.2.2018

Skupina Witzenmann zveřejnila zprávu o trvale udržitelném rozvoji v nové úpravě. S přistoupením ke Global Compact OSN se společnost Witzenmann hlásí k jejich 10 principům. Tyto principy jasně formulují cíle v oblastech lidských práv, pracovních norem, ochrany životního prostředí a boje proti korupci. Skupina Witzenmann se zavázala k tomu, že bude podle požadavků těchto stanov každoročně zveřejňovat svůj pokrok při realizaci těchto principů.

Download Zpráva o trvale udržitelném rozvoji 2017

2017

Vývoj skupiny Witzenmann překonává očekávání

17.11.2017

V roce 2017 dokázala skupina Witzenmann opět realizovat výrazný růst obratu. Obrat dosažený do konce října 2017 činil 517 mil. €. To je o 41 mil. € víc než v příslušném časovém období předchozího roku a o 16 mil. € víc, než bylo plánováno.

Download Tisková zpráva
Skupina Witzenmann roste v průmyslové oblasti

26.10.2017

Od svého založení v roce 2003 ruská dceřiná společnost skupiny Witzenmann průběžně roste. Již v roce 2011 byl závod rozšířen o jednu novou výrobní budovu, v roce 2017 přibyla další výrobní a skladová hala o rozloze přibližně 1500 m².

Download Tisková zpráva
Witzenmann investuje do závodu v Pforzheimu

16.10.2017

Tradičním prvním zaražením rýče zahájili odpovědní pracovníci skupiny Witzenmann oficiální stavební práce na výstavbě nového závodu v Pforzheimu.
Moderní výroba vzniká za příznivé dopravní situace v průmyslové zóně Buchbusch na serveru města.

Download Tisková zpráva
Společnost Witzenmann Čína přebírá nový závod v Jiangyin City

20.9.2017

Slavnostním pokřtěním oslavila skupina Witzenmann rozšíření své čínské dceřiné společnosti. V závodě Jiangyin City zřídila společnost Witzenmann Čína své nové sídlo firmy a vybudovala kapacity.

Download Tisková zpráva
Witzenmann přistupuje nově k budoucnosti

12.7.2017

Po náhlé nečekané smrti předsedy vedení podniku pana Dr. Hanse-Eberharda Kocha vstupuje společnost Witzenmann do budoucnosti se čtyřmi jednateli.

Download Tisková zpráva
Dr. Hans-Eberhard Koch zemřel nečekaně ve věku 67 let

29.5.2017

Vedoucí osobnost se širokým rozhledem a velkou společenskou angažovaností

Dr. Hans-Eberhard Koch řídil téměř třicet let chod společnosti Witzenmann a utvářel mezinárodně činnou a trvale úspěšnou podnikovou skupinu.

Download Tisková zpráva
Skupina Witzenmann končí rok 2016 úspěšně

28.4.2017

Rodinná firma z Pforzheimu realizovala obrat na úrovni předchozího roku.

Download Tisková zpráva

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.