Kontakty Ke stažení
News Header

Novinky

2021

Text_Image_Pressegespräch_Remchingen_747x5692
Witzenmann – stable in a time of change

8. 10. 2021

The Witzenmann Group resolutely tackles complex challenges. The strategic measures are beginning to bear fruit. Solid work and stable finances form the foundation for the future of the family-run international group.

Download press release
Text_Image_Pressegespräch_05_2021_749x569
Stable through 2020

6. 5. 2021

Witzenmann weathered the challenging year of 2020 and the first quarter of 2021 well overall and continues to pursue the strategic realignment. Vaccinations for employees are to be offered starting in June of 2021.

Download press release

2020

Pressegespräch_2020-10-23
Witzenmann – crisis-proof with good prospects

23. 10. 2020

Witzenmann is acting prudently and in a future-oriented manner in the corona pandemic. Despite significant slumps in sales markets, the group is stable and ready to face the future challenges with a new strategy

Download press release
Pressegespräch_2020
Witzenmann sets an important course for the future

7. 5. 2020

On a solid foundation facing major challenges

Far-reaching global changes, such as increasing climate awareness, steady growth in urban regions, the associated energy and mobility transition, the upswing in Asia and digitalization as well as increasing protectionism and trade sanctions have left clearly visible traces in the development of the global economy in 2019.

Download press release
Walter_Witzenmann_Image Text_web
Heidelberger Akademie der Wissenschaften vergibt Walter-Witzenmann-Preis

6. 4. 2020

Sechs gestiftete Preise im Gesamtwert von über 60.000 Euro gehen an junge Forschende aus Baden-Württemberg. Exzellente wissenschaftliche Arbeit der unter 40-Jährigen im Land wird auf diese Weise gewürdigt und gefördert. Geplant ist, dass die insgesamt sieben Preisträgerinnen und Preisträger im Laufe des Jahres ihre ausgezeichneten Arbeiten der Öffentlichkeit vorstellen. Der Termin wird noch bekanntgegeben.

Download Pressemitteilung

2019

Buchbusch Image Text
Společnost Witzenmann otevírá nový výrobní závod v Pforzheimu

17. 5. 2019

Vedoucí firma na světovém trhu investuje v hlavním sídle a zaměřuje svou výrobu na budoucnost. Závod byl oficiálně otevřen dne 17. 5. 2019.

Čestné přihlášení se k závodu Pforzheim

S novostavbou moderní výroby v hlavním sídle podniku ukazuje celosvětově činná skupina Witzenmann jasný směr. V závodě Pforzheim Buchbusch vyrábí vedoucí firma na světovém trhu s flexibilními kovovými díly inovativní součásti pro užitková vozidla a motory. Zavedená strategie digitalizace se odráží v novém závodě, který má modelový charakter pro budoucí konstrukci výrobních zařízení skupiny.

Download Tisková zpráva
Pressegespräch 2019 Image Text
Witzenmann optimisticky před velkými výzvami

10. 5. 2019

Podnikatelská skupina zaznamenává přírůstky ve všech oblastech, pociťuje však rostoucí tlak cen a nákladů.

Skupina Witzenmann zahájila pozitivně nový hospodářský rok. Rok 2018 proběhl uspokojivě a společnost dokázala mírně zvýšit obrat.

Download Tisková zpráva
WI HQ Building Image Text

Vedení firmy Witzenmann GmbH

4. 4. 2019

Jako nový obchodní jednatel nastoupil pan Heiko Pottdne 16. 05. 2019 do vedení společnosti Witzenmann GmbH. Pan Pott je diplomovaný obchodník. Po svém studiu působil krátkou dobu v auditorské firmě a poté pracoval nepřetržitě u velkého dodavatele pro automobilový průmysl na různých pozicích v úseku finance a controlling, mj. také jako finanční jednatel u evropských a mimoevropských dceřiných firem.

Dosavadní obchodní jednatel Dr. Gerhard Flöck odešel k 31. 03. 2019 na vlastní přání z vedení společnosti Witzenmann GmbH. Společníci, dozorčí rada a vedení podniku děkují panu Dr. Flöckovi za jeho dlouholetou spolupráci a přejí mu do budoucna všechno nejlepší.

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.