Kontakty Ke stažení
WI-CZ Subsidiary Header

Witzenmann Opava

Kontakt

Witzenmann Opava je součástí celosvětově působící mezinárodní společnosti Witzenmann Group. Svým zákazníkům nabízíme širokou paletu pružných nerezových elementů, které jsou ve světě distribuovány pod značkou HYDRA®.

Od začátku existence se firma zaměřovala na výrobu vlnovců, malých kompenzátorů do DN100 a kovových hadic. V roce 2008 společnost investovala do dalšího strojního vybavení, což umožnilo rozšířit portfolio výrobků o pružné kovové elementy používané v automobilovém průmyslu jako dilatační prvek výfukových systémů a také o tzv. EGR díly používané v oblasti motorů jak osobních, tak nákladních aut.

Další obory, kde se uplatňují naše výrobky, jsou chemický a petrochemický průmysl, energetika, technické vybavení budov aj.

Witzenmann Opava v číslech

1993
založení firmy v Opavě
2008
přímý dodavatel do automobilového průmyslu
16.000
metrů čtverečních výrobní plochy

Technologický leader

Chain industry Image Text

Witzenmann Opava, plně integrovaná dceřiná společnost Witzenmann Group, nabízí kompletní produktovou paletu skupiny Witzenmann, stejně jako standardizovaný výrobkový design, výrobní procesy, vybavení pro kontrolu jakosti a postupy. Jako technologický leader jsme schopni nabízet komplexní technická řešení a produkty odpovídající potřebám našich zákazníků.

Další kroky