Kontakty Ke stažení
WI-CZ Subsidiary Header

.

Kontakt

Witzenmann Opava je součástí celosvětově působící mezinárodní společnosti Witzenmann Group, působící taktéž pod věhlasnou značkou HYDRA®. Naší kompetencí je nabízet komplexní technické řešení přenosu médií pro průmysl a dopravu v těch nejnáročnějších podmínkách díky celosvětově nejširší výrobkové paletě kovových hadic, kompenzátorů, kovových vlnovců a držáků potrubí. Od začátku existence se firma zaměřovala na výrobu vlnovců, malých kompenzátorů do DN100 a kovových hadic.

Rostoucí potřeba snižování emisí v dopravě poskytla příležitost pro partnerství s předními světovými výrobci automobilů, jimž jsme od roku 2008 spolehlivým dodavatelem. Každoročně investujeme do rozvoje strojního vybavení, automatizace, výrobních systémů a neustále pracujeme na zvýšení kvality našich výrobků. I proto si nás zákazníci vybrali jako dodavatele řešení pro energetiku budoucnosti. Dodáváme výrobky pro tepelná čerpadla, solární elektrárny a na intenzitě nabírají projekty pro chlazení bateriových modulů nejen pro elektromobily.

Witzenmann Opava v číslech

1993
založení firmy v Opavě
2008
přímý dodavatel do automobilového průmyslu
16.000
metrů čtverečních výrobní plochy

Kvalita

Quality Check Image Text

Na trhu práce zaujímáme své nezastupitelné místo v odvětví výroby vlnovců, kompenzátorů, hadic a trubek. Nejvýznamnějším kritériem hodnocení úspěšnosti společnosti je spokojenost zákazníka, kterou dosahujeme vysokou kvalitou výrobků a přesným plněním termínů dodávek zboží k zákazníkovi. Prostředkem ke splnění cílů společnosti a všech zákaznických požadavků, je zavedení certifikovaného systému řízení jakosti odpovídající normě ISO 9001 a IATF 16 949.

Řízení jakosti výroby tlakových zařízení zajišťujeme certifikátem o posouzení úplného zabezpečování jakosti (modul H) podle nařízení vlády č. 219/2016 Sb., (2014/68 EU) pro tlaková zařízení. Řízení jakosti týkající se jaderné energetiky zajišťujeme naplněním požadavků vyhlášek č. 408/2016 a č. 358/2016 Sb.

Technologický leader

Chain industry Image Text

Witzenmann Opava, plně integrovaná dceřiná společnost Witzenmann Group, nabízí kompletní produktovou paletu skupiny Witzenmann, stejně jako standardizovaný výrobkový design, výrobní procesy, vybavení pro kontrolu jakosti a postupy. Jako technologický leader jsme schopni nabízet komplexní technická řešení a produkty odpovídající potřebám našich zákazníků.

Další kroky