Kontakty Ke stažení
WICZ Subsidiary Header

Witzenmann Opava

Kontakt

Witzenmann Opava je součástí celosvětově působící mezinárodní společnosti Witzenmann Group. Svým zákazníkům nabízíme širokou paletu pružných nerezových elementů, které jsou ve světě distribuovány pod značkou HYDRA®.

Historie firmy

Společnost Witzenmann Opava byla založena v roce 1993. Firma navázala na tradici výroby nerezových vlnovců, používaných jako těsnící prvek při výrobě ventilů určených pro jaderný průmysl. Od začátku existence se firma zaměřovala na výrobu vlnovců, malých kompenzátorů do DN100 a kovových hadic. V roce 2008 společnost investovala do dalšího strojního vybavení, což umožnilo rozšířit portfolio výrobků o pružné kovové elementy používané v automobilovém průmyslu jako dilatační prvek výfukových systémů a také o tzv. EGR díly používané v oblasti motorů jak osobních, tak nákladních aut.

Od roku 2008 je tedy Witzenmann Opava přímým dodavatelem výrobců v automobilovém průmyslu. Další obory, kde se uplatňují naše výrobky, jsou chemický a petrochemický průmysl, energetika, technické vybavení budov aj. V současné době 350 zaměstnanců vyvíjí a vyrábí pružné nerezové komponenty v technologicky vyspělém výrobním závodě, rozkládajícím se na ploše ca 16.000 m2.

Technologický leader

Witzenmann Opava, plně integrovaná dceřiná společnost Witzenmann Group, nabízí kompletní produktovou paletu skupiny Witzenmann, stejně jako standardizovaný výrobkový design, výrobní procesy, vybavení pro kontrolu jakosti a postupy. Jako technologický leader jsme schopni nabízet komplexní technická řešení a produkty odpovídající potřebám našich zákazníků.

Další kroky