Kontakty Ke stažení
Hand Touching Digital Bellow Header
Témata budoucnosti
New Mobility, propojené součásti a komponenty pro výrobu polovodičů.
Kontakt

Myslíme na budoucnost

Žijeme v době velkých převratů. Musí se najít nová řešení mobility a digitalizace proniká do všech oblastí našeho života. U společnosti Witzenmann vidíme tyto změny jako příležitost. Seznamte se s našimi nápady kolem elektromobility, s propojenými součástmi pro konstrukci zařízení a s komponentami pro výrobu polovodičů.

Mobility_749x569
New Mobility

Automobil stojí před rozsáhlými změnami: alternativní koncepce pohonu budou v příštích desetiletích doplněny do stávajícího portfolia.
Společnost Witzenmann je se široce rozvětvenými kompetencemi inženýringu a inovativními koncepcemi rozvodů připravena navrhovat řešení všude tam, kde jsou rozváděna média a musí se zachycovat pohyby.

Zjistit více
Networked components Teaserlist
SMART.WI.

Průběžné sledování provozního stavu důležitých funkčních dílů je klíčovou kompetencí budoucnosti pro hospodárný provoz zařízení. Zamezení neočekávaným výpadkům zvyšuje bezpečnost zařízení a výrazně snižuje provozní náklady.

Zjistit více
Quality Check Bellow Cleanroom Image Text
Komponenty pro výrobu polovodičů

Výroba elektronických výrobků na bázi polovodičových materiálů představuje dnes celosvětově jedno z nejdůležitějších průmyslových odvětví. Moderní mikroprocesory nebo paměťové čipy by nebylo možné bez našich flexibilních dílů vyrábět.

Zjistit více

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.