Kontakty Ke stažení

Témata budoucnosti

New Mobility, propojené součásti a komponenty pro výrobu polovodičů.
Kontakt

Myslíme na budoucnost

Žijeme v době velkých převratů. Musí se najít nová řešení mobility a digitalizace proniká do všech oblastí našeho života. U společnosti Witzenmann vidíme tyto změny jako příležitost. Seznamte se s našimi nápady kolem elektromobility, s propojenými součástmi pro konstrukci zařízení a s komponentami pro výrobu polovodičů.

New Mobility

Automobil stojí před rozsáhlými změnami: alternativní koncepce pohonu budou v příštích desetiletích doplněny do stávajícího portfolia.
Společnost Witzenmann je se široce rozvětvenými kompetencemi inženýringu a inovativními koncepcemi rozvodů připravena navrhovat řešení všude tam, kde jsou rozváděna média a musí se zachycovat pohyby.

Zjistit více
Propojené součásti

Průběžné sledování provozního stavu důležitých funkčních dílů je klíčovou kompetencí budoucnosti pro hospodárný provoz zařízení. Zamezení neočekávaným výpadkům zvyšuje bezpečnost zařízení a výrazně snižuje provozní náklady.

Zjistit více
Komponenty pro výrobu polovodičů

Výroba elektronických výrobků na bázi polovodičových materiálů představuje dnes celosvětově jedno z nejdůležitějších průmyslových odvětví. Moderní mikroprocesory nebo paměťové čipy by nebylo možné bez našich flexibilních dílů vyrábět.

Zjistit více

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.