Kontakty Ke stažení
Loesungen Header
Řešení
Společnost Witzenmann disponuje celosvětově nejširší výrobkovou paletou kovově flexibilních dílů, k zachycení pohybu, vedení médií nebo zachycení vibrací.
Kontakt

Zkušenosti jsou naším základem pro perfektní „řízení flexibility“

Automotive Image Text
Automobilová technika

Všichni známí výrobci automobilů a systémů patří dnes mezi zákazníky společnosti Witzenmann. Z výroby automobilů, oblasti on-highway a off-highway (nákladní vozidla, autobusy, stavební stroje, zemědělské stroje, kolejová vozidla).
Společnost Witzenmann poskytuje pro nejrůznější oblasti řešení, která výrazně zvyšují životnost, rentabilitu a komfort vozidla.

Další informace o řešeních pro automobilovou techniku
Industry Image Text
Průmysl

Od projektové práce pro vysoce komplexní součásti, jako například pro catofinový proces, až k sériovým kompenzátorům a standardním kovovým hadicím pro použití při údržbě: Společnost Witzenmann je partnerem v oblasti konstrukce zařízení, stavby potrubí, konstrukce přístrojů a strojů, výroby energie a na mnoha dalších speciálních trzích.

Další informace o řešeních pro průmysl
TGA Image Text
Technické vybavení budov

Kvalita od sklepa až po střechu: Od dílu vlnovce ke spojení solárně tepelných kolektorů až po domovní přípojku plynu položenou do země – výrobky zaručují spolehlivou provozní bezpečnost.

Další informace o řešeních v oblasti technického vybavení budov
Aerospace Image Text
Aerospace

V letectví a kosmonautice jsou absolutní nutností extrémní zatížitelnost a maximální spolehlivost. Příklady toho jsou naše flexibilní díly v rodinách Airbus A320 a A330, Eurocopteru EC 135, v hnacím mechanismu automobilů Rolls-Royce nebo v aplikacích kosmonautiky.

Další informace o řešeních pro letectví a aerospace

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.