Kontakty Ke stažení
Automotive header
Zkušený dodavatel pro automobilový průmysl
Dovolte nám společně hledat odpovědi na aktuální a přicházející výzvy automobilismu!
Kontakt

Řešení pro automobilovou techniku

Pro nejrůznější oblasti poskytujeme řešení, která citelně zlepšují životnost a komfort vozidla. K tomu patří například dilatační díly, expanzní tělesa, vratná vedení, fluidní vedení, zahnutá vedení blízko motoru a přesné vlnovce.

Program výrobků

Jsme jednou z vedoucích firem na trhu

Kompetence inženýringu v každé fázi

Naše kompetence inženýringu od prvního kontaktu se zákazníkem až po optimální sériový design je jednou z našich hlavních silných stránek. To nám přineslo vedoucí postavení na světovém trhu v našem oboru.

Vývoj / konstrukce prototypů

Mnohem více než 1000 vyhodnocených provozních zatížení a výpočetní modely jsou naší základnou pro cílenou optimalizaci konstrukce. Abychom rychle provedli fyzické testy, disponujeme např.:

  • konstrukcí strojů a prototypů
  • podporovaných 3D tiskem
K inovacím
FEM Image Text

Systémoví partneři

Podporujeme naše zákazníky našimi zkušenostmi při navrhování a ověřování systému. Tak dodáváme prototypy reprezentující sérii a s tím porovnané výpočetní modely, které jsou svými vlastnostmi nastavené na chování systému. Pro nás je důležité, aby byla zajištěna funkce našich výrobků v systému a abychom tak přispěli k celkovému optimálnímu výsledku.

System partner Image Text

Zjišťování provozního zatížení

Dlouholetými zkušenostmi jak při budování vypovídajících měřicích systémů, tak i při interpretaci různých zkušebních tras zákazníka a jízdních manévrů můžeme životnost našich součástí rychle a cíleně bezpečně vypočítat a tak nabídnout optimalizovanou konstrukci.

Automotive Image Text

Ověření provozní pevnosti

Simulovat život vozidla v pokud možno nejkratším čase vyžaduje přesnou znalost souhry všech relevantních provozních zátěží, kompetenci při početním hodnocení a rychlou, velmi přesnou techniku zkušebních stojanů.
Naším výpočtem a zkušebními metodami můžete zobrazit celý životní cyklus vozidla během několika dní na zkušebním stojanu.

Test Park Image Text

odolnost proti korozi

Systematickou analýzou součástí po jejich použití v provozu poznáme velmi přesně požadavky na naše výrobky. Velký počet analyzovaných součástí tvoří celosvětově největší databázi vrácených dílů.

Corrosion Resistance Image Text

Servis

V Evropě, Asii a USA jsme strategicky instalovali technologická centra. Se vždy vlastní konstrukcí prototypů, vlastní materiálovou laboratoří, zkušebními parky a kapacitami návrhu FEM a výpočtů.
Naši technici jsou vždy tehdy u zákazníka, pokud jde o nalezení nových možností řešení.

Automotive Image Text

Budoucnost automobilu je již ve výrobě

Hybridy, elektromotory a palivové články jsou již v současnosti nejslibnější nové formy pohonu. S inženýringem a procesním know-how přinášíme přechod na sériovou výrobu. Již nyní realizujeme řešení pro tyto nové aplikace.

Witzenmann ve světě

Witzenmann World Map Image Text
Skupina Witzenmann

Skupina Witzenmann je zastoupená na celé zeměkouli 22 podniky v 17 zemích.

Vyrábíme v blízkosti zákazníka. To je trvale udržitelné, s vědomím odpovědnosti a ekonomické.

Další informace o našich pobočkách

Životní cyklus automobilu v 5 dnech

Velkým uměním je simulovat provozní data ze silnice 1:1 ve zkušebním poli. S vlastními vytvořenými zkušebními programy to lze provést obsáhle až do detailu, a tak například zobrazit celý životní cyklus automobilu v 5 dnech.

do 40 %
Snížení hmotností umožněno speciálními linerovými konstrukcemi
od roku 1926
dodáváme pro automobilový průmysl
50 mil.
součástí za rok
1 mil.
Ujeté kilometry

Prémiováno našimi zákazníky

Volkswagen Group Award 2017 Fullwidth

Vynikající práce

Ceny jsou potvrzením za dobrou práci. Tak jsme například hrdí na cenu Volkswagen Group Award 2017 v kategorii „Capacity“, která nás vyznamenává jako jednoho z nejlepších dodavatelů koncernu Volkswagen v roce 2017. To je jen jedno z mnoha vyznamenání.

EMISE

emission_make_our_earth_cleaner_Image_Text 749x569
Vyčistěme společně planetu a plňme normy pro výfukové plyny

Po celém světě existuje spousta různých emisních limitů v odstupňované přísnosti. Navíc se předpisy neustále zpřísňují.

Jako preferovaný vývojový partner našich zákazníků máme rámec odvětví přesahující vývojové dovednosti a dlouholeté odborné znalosti v oblasti testování, díky nimž můžeme tyto nároky splnit.

Naše díly pro motorová vozidla pomáhají plnit následující normy pro výfukové plyny a jejich předchůdce:

EURO 6 + 7
China VI
EPA Tier V
Bharat 6

Máte zájem? Pak nás nyní kontaktujte.

Další kroky