Kontakty Ke stažení
Automotive header
Zkušený dodavatel pro automobilový průmysl
Dovolte nám společně hledat odpovědi na aktuální a přicházející výzvy automobilismu!
Kontakt

Řešení pro automobilovou techniku

Pro nejrůznější oblasti poskytujeme řešení, která citelně zlepšují životnost a komfort vozidla. K tomu patří například dilatační díly, expanzní tělesa, vratná vedení, fluidní vedení, zahnutá vedení blízko motoru a přesné vlnovce.

Program výrobků

Jsme jednou z vedoucích firem na trhu

Kompetence inženýringu v každé fázi

Naše kompetence inženýringu od prvního kontaktu se zákazníkem až po optimální sériový design je jednou z našich hlavních silných stránek. To nám přineslo vedoucí postavení na světovém trhu v našem oboru.

Vývoj / konstrukce prototypů

Mnohem více než 1000 vyhodnocených provozních zatížení a výpočetní modely jsou naší základnou pro cílenou optimalizaci konstrukce. Abychom rychle provedli fyzické testy, disponujeme např.:

  • konstrukcí strojů a prototypů
  • podporovaných 3D tiskem
K inovacím
FEM Image Text

Systémoví partneři

Podporujeme naše zákazníky našimi zkušenostmi při navrhování a ověřování systému. Tak dodáváme prototypy reprezentující sérii a s tím porovnané výpočetní modely, které jsou svými vlastnostmi nastavené na chování systému. Pro nás je důležité, aby byla zajištěna funkce našich výrobků v systému a abychom tak přispěli k celkovému optimálnímu výsledku.

System partner Image Text

Zjišťování provozního zatížení

Dlouholetými zkušenostmi jak při budování vypovídajících měřicích systémů, tak i při interpretaci různých zkušebních tras zákazníka a jízdních manévrů můžeme životnost našich součástí rychle a cíleně bezpečně vypočítat a tak nabídnout optimalizovanou konstrukci.

Automotive Image Text

Ověření provozní pevnosti

Simulovat život vozidla v pokud možno nejkratším čase vyžaduje přesnou znalost souhry všech relevantních provozních zátěží, kompetenci při početním hodnocení a rychlou, velmi přesnou techniku zkušebních stojanů.
Naším výpočtem a zkušebními metodami můžete zobrazit celý životní cyklus vozidla během několika dní na zkušebním stojanu.

Test Park Image Text

odolnost proti korozi

Systematickou analýzou součástí po jejich použití v provozu poznáme velmi přesně požadavky na naše výrobky. Velký počet analyzovaných součástí tvoří celosvětově největší databázi vrácených dílů.

Corrosion Resistance Image Text

Servis

V Evropě, Asii a USA jsme strategicky instalovali technologická centra. Se vždy vlastní konstrukcí prototypů, vlastní materiálovou laboratoří, zkušebními parky a kapacitami návrhu FEM a výpočtů.
Naši technici jsou vždy tehdy u zákazníka, pokud jde o nalezení nových možností řešení.

Automotive Image Text

Životní cyklus automobilu v 5 dnech

Velkým uměním je simulovat provozní data ze silnice 1:1 ve zkušebním poli. S vlastními vytvořenými zkušebními programy to lze provést obsáhle až do detailu, a tak například zobrazit celý životní cyklus automobilu v 5 dnech.

do 40 %
Snížení hmotností umožněno speciálními linerovými konstrukcemi
od roku 1926
dodáváme pro automobilový průmysl
50 mil.
součástí za rok
1 mil.
Ujeté kilometry

Witzenmann ve světě

Witzenmann World Map Image Text
Skupina Witzenmann

Skupina Witzenmann je zastoupená na celé zeměkouli 22 podniky v 17 zemích.

Vyrábíme v blízkosti zákazníka. To je trvale udržitelné, s vědomím odpovědnosti a ekonomické.

Další informace o našich pobočkách

Prémiováno našimi zákazníky

Volkswagen Group Award 2017 Fullwidth

Vynikající práce

Ceny jsou potvrzením za dobrou práci. Tak jsme například hrdí na cenu Volkswagen Group Award 2017 v kategorii „Capacity“, která nás vyznamenává jako jednoho z nejlepších dodavatelů koncernu Volkswagen v roce 2017. To je jen jedno z mnoha vyznamenání.

EMISE

emission_make_our_earth_cleaner_Image_Text 749x569
Vyčistěme společně planetu a plňme normy pro výfukové plyny

Po celém světě existuje spousta různých emisních limitů v odstupňované přísnosti. Navíc se předpisy neustále zpřísňují.

Jako preferovaný vývojový partner našich zákazníků máme rámec odvětví přesahující vývojové dovednosti a dlouholeté odborné znalosti v oblasti testování, díky nimž můžeme tyto nároky splnit.

Naše díly pro motorová vozidla pomáhají plnit následující normy pro výfukové plyny a jejich předchůdce:

EURO 6 + 7
China VI
EPA Tier V
Bharat 6

Máte zájem? Pak nás nyní kontaktujte.

Budoucnost automobilu je již ve výrobě

Hybridy, elektromotory a palivové články jsou již v současnosti nejslibnější nové formy pohonu. S inženýringem a procesním know-how přinášíme přechod na sériovou výrobu. Již nyní realizujeme řešení pro tyto nové aplikace.

Další kroky