Kontakty Ke stažení
Header_Landingpage_New Mobility
Řešení pro New Mobility
Trhy a použití se mění – aktivně se podílíme na této transformaci.
Kontakt

Použití v alternativních pohonech

Nové koncepty mobility ukazují novou cestu automobilovému průmyslu. Pro společnost Witzenmann znamená nová mobilita více než jen alternativní pohony.

Jako kompetentní vývojový partner automobilového průmyslu a průmyslu užitkových vozidel se na transformaci aktivně podílíme a tvoříme udržitelná řešení. Naše spolehlivá partnerství s téměř všemi OEM a Tier-1 mluví sama za sebe.

Image_Fullwidth_Textbox_EV_SUV_3_D_Modell_1200x675

Váš vývojový partner pro mobilitu budoucnosti

Ve spolupráci se zákazníky vyvíjíme individuální řešení pro použití v hybridních vozidlech a elektromobilech.

Naše řešení pro použití

Výhody pro vás díky našim dovednostem

Zaměřujeme se na přidanou hodnotu pro naše zákazníky – používáme nejmodernější technologie a rozsáhlé know-how. Zákazníci mají k dispozici celý balíček služeb od jednoho dodavatele. Společně budeme hledat individuální řešení.

Vždy na vaší straně

Od prvotního nápadu až k hotové aplikaci stojíme po boku našich zákazníků po celém světě. Projekt, kalkulace a vývoj jsou naše silné stránky.

Entwicklungspartner-749x569

Myslíme v řešeních

Více než 200 vysoce kvalifikovaných inženýrů po celém světě vyvíjí optimální řešení pro váš problém. Při tom se soustředíme na potřeby zákazníka a na nároky trhu.

KundenspezifischesDesign-749x569

Maximální čistota a funkčnost

Odborné znalosti z oboru výroby polovodičů využíváme u řešení pro mobilitu. Vysoké nároky na tlakové nádoby a chladicí potrubí splňujeme už ve velkých sériích. Provádíme laboratorní analýzy podle VDA 19/ISO 16232, VDI 2083-23 a aktivně se podílíme na dalším vývoji standardů.

Technical Cleanliness Vertical Tabs TextImage

Bezpečnost na prvním místě

Společně vyvíjíme vhodný plán schvalování a zajistíme, aby byly splněny všechny vaše nároky. Používáme k tomu vlastní zkušebny a naše know-how v laboratoři. Rádi se ujmeme i vývoje zkušebny.

Qualität-749x569

Od malých k velkým sériím

Naše procesy a výrobní kapacity umožňují vývoj řešení specifických pro zákazníky od malých až po velké série. I pro nové koncepty mobility již společnost Witzenmann dodává sériové produkty.

Production Line Contentslider

Vhodné materiály

Řešení problémů souvisejících s vysokými teplotami, tlaky, korozí a aplikacemi vodíku je naším každodenním chlebem. Díky volbě vhodných materiálů a inovativním výrobním procesům dosahujeme nejvyšší kvality.

Werkstoff-749x569
>40 mil.
sériových dílů v automobilovém průmyslu za rok
5 mil.
dodaných sériových dílů pro novou mobilitu
více než 200
kvalifikovaných inženýrů po celém světě

Další kroky

Další otázky

Není nic lepšího, než osobní kontakt. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor.

Witzenmann na veletrzích

Navštivte náš stánek na veletrhu!