Kontakty Ke stažení
Milling Machine Header
Konstrukce zařízení/strojů
Velký počet národních a mezinárodních povolení a certifikátů podtrhuje kvalitu našich výrobků. Proto důvěřují našim výrobkům významní zákazníci ze strojírenství.
Kontakt

Flexibilní díly pro konstrukci zařízení a strojů

Všude tam, kde musí být zajištěny pohyby zařízení nebo tepelné pohyby, vibrace, montážní přesazení nebo flexibilní vedení médií, jsou používány naše součásti. Nikde tak rozmanitě jako v konstrukci zařízení a strojů.

Kovové vlnovce pro konstrukci armatur

Fitting Valves Image Text
Odolnost proti vysokému tlaku ze skladu

Pro výrobu armatur dodáváme vlnovce vřetene ventilu s vysokou odolností proti tlaku (do 600 barů), těsností, absorpcí pohybů a životností. Tyto vyrábíme také ze zvláštních materiálů jako Hastelloy, Inconel nebo Incoloy. Na požádání potvrdíme způsobilost našeho konstrukčního dílu i zátěžovými zkouškami za provozních podmínek.

Další informace o kovových vlnovcích
1000 Bar Bellows Image Text
Vlnovec 1000 barů

Extrémní tlaková odolnost a životnost s cca 10.000 pohyby jsou jmenovité údaje vlnovce 1000 barů. Vlnovec použitý ve ventilech a armaturách zajišťuje spolehlivě bezpečnost.

Další informace o kovových vlnovcích

Výroba polovodičů

Semiconductor Clean Room Production Image Text
Výroba polovodičů

Komponenty pro výrobní zařízení na výrobu polovodičů vyrábíme ve vlastních k tomu vytvořených čistých prostorách. Za nejvyšších požadavků na čistotu vyrábíme plynotěsné kovové vlnovce, membránové vlnovce a kovové hadice zajišťují funkci komplexních výrobních zařízení v čistých prostorách výrobců elektroniky.


Flexibilní díly pro výrobu polovodičů

Výměníky tepla

Heat Exchanger Image Text

Výměníky tepla s vlnitými hadicemi z nerezové oceli mají vícenásobek výměnného výkonu oproti hladkým potrubím. Nabízejí výhody týkající se hospodárnosti, montáže a životnosti a jsou téměř univerzálně použitelné.

Zvlnění hadice způsobuje turbulentní proudění, které má intenzivní účinek na přenos tepla. Na rozdíl od laminárního proudění má tento efekt výkon výměny zvýšený o 50 %.

Prospekt Výměníky tepla

Kompresory a čerpadla

Compressors and Pumps Image Text

Standardní kompenzátory a kovové hadice se používají také zde jako sériové součásti. Zachycují vibrace a pohyby zařízení a oddělují se od systému vedení. Zde použité flexibilní prvky mají vysokou životnost. Podle případu použití je lze dodávat s přírubovými nebo svařovanými přípojkami.

Další informace o kompenzátorech a kovových hadicích

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy.
Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.