Kontakty Ke stažení
Solar Power Plant Header
Změna energetických trhů
Společnost Witzenmann se podílí svými výrobky na změnách ve výrobě energie. Nezávisle na druhu energie, kterou vyrábíte, jsme přínosem pro každou technologii.
Kontakt

Flexibilní díly pro výrobu energie

Flexibilní kovové díly a držáky trubek od společnosti Witzenmann se používají v mnoha zařízeních na výrobu energie. Naše výrobky zajišťují bezpečnost a optimální provoz nejen v konvenčních elektrárnách (uhlí, plyn, olej), v jaderných elektrárnách, ve stacionárních velkých motorech, ale i ve větrných a solárních elektrárnách (CSP).

Jaderné aplikace

Nejvyšší spolehlivost, bezvadná dokumentace

Naše kompenzátory, vlnovce ventilů a kovové hadice se používají ve výzkumných zařízeních jako CERN, DESY, ITER nebo také ve fúzním stelarátoru Wendelstein. Rovněž v konvenčních nukleárních zařízeních nebo při demontáži elektráren.

Mezinárodní schválení

Společnost Witzenmann je celosvětově schváleným a certifikovaným partnerem pro vývoj a technologie flexibilních kovových prvků vedení v jaderném průmyslu.

Schválení:
ISO 9001, AAME (Section3 a 8), RCC-MRx, AREVA, KTA atd.

Nuklear certifications Image Text

Průběžná bezpečnost procesu

Od 1.4571 přes Magnifer, kov Mu až k vysoce legovaným nerezovým ocelím – díky našim zkušenostem a certifikovaným schválením pro svařování disponujeme širokou paletou možností, abychom použili vždy vhodný materiál a vhodné procesy.

Material Sheets Image Text

Dimenzováno na věčnost

Více než 40 prohlídek během výrobního procesu, velký počet zkoušek před výrobou, během výroby a po výrobě, kontroly prováděné zákazníky a přejímacími společnostmi za procesu – všechny tyto činnosti zajišťují maximální míru sledování výroby. Od zkoušek materiálu až po speciální fóliový obal flexibilních prvků vedení.

qualitaet_Vertical Tabs TextImage

5000 stran specifikace pro projekt

Každý jednotlivý výrobní proces musí být zdokumentován a 30 let k dispozici pro nahlížení. Tak dostaneme rychle 5000 stran. Opatření pro bezpečnost pozdějšího celkového zařízení.

Vedle techniky procesu je dokumentace největší výzvou v jaderné technice.

Dokumentation Image Text

Všechny prvky potrubí na jednom místě

Právě v jaderné oblasti je důležité vytvořit odsouhlasenou výrobkovou paletu. Zamezí se bezpečnostním rizikům a zvýší se hospodárnost.

  • Kovové hadice jako stínicí hadice
  • Kompenzátory a kovové vlnovce / vlnovce ventilů
  • Pružinové a konstantní závěsy, pružné opěry
  • Pevná ložiska, plovoucí ložiska, kluzná ložiska
  • Obdélníkové kompenzátory
Další informace o našich produktech
Large Expansion Joint Image Text

Další kroky

Ke stažení

Máte další dotazy? Kontaktujte nás!

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme Vaše dotazy.