Kontakty Ke stažení
TGA header
Od sklepa až po střechu
Všude tak, kde musí být vedena média TGA, nás činí naše rozmanitost výrobků a know-how žádaným dodavatelem řešení.
Kontakt

Řešení pro technické vybavení budov

Společnost Witzenmann předkládá rozsáhlou nabídku řešení pro TGA. Naše výrobky pomáhají při bezpečném rozvodu plynu a vody, umožňují efektivní solární tepelná zařízení nebo zajišťují bezpečnost budov v protipožární ochraně. Naše komponenty pro větrání obytných místnosti vytvářejí v místnosti příjemné klima.

Naše výrobková paleta pro aplikace TGA

Schválení

TGA Licences Image Text

Velký počet národních a mezinárodních schválení a certifikací charakterizuje „Quality by Witzenmann“.

  • ANPI
  • DVGW
  • VdS
  • FM
  • SVGW SSIGE
  • DG
  • VGW

Kompetence inženýringu v každé fázi

Naše kompetence inženýringu od prvního kontaktu se zákazníkem až po optimální sériový design je jednou z našich hlavních silných stránek. To nám přineslo vedoucí postavení na světovém trhu v našem oboru.

Partner OEM

Vedle standardních konstrukčních řad vyvíjíme v úzké spolupráci s našimi zákazníky OEM individuální systémová řešení na základě specifických požadavků na sérii. Patří sem kvalitní designové armatury, ale i součásti pro výrobce topení.

Přehled produktů Witzenmann kovové hadice z ušlechtilé oceli

Design a vývoj

S vlastní navrženou linií designu vysoce výkonných hadic HYDRA vyvíjíme individuální tvary s jedinečnou optikou. V klasicky kulatém průřezu nebo jako čtyřhranná či trojúhelníková hadice vytvářejí decentní, ale nepřehlédnutelný akcent v moderně navržené kuchyni nebo koupelně.

Engineering Design Metal Hoses Image Text

Kompetence pro svařování

Stále více aplikací vyžaduje specifické kombinace materiálů. Na požádání svařujeme trvale spolehlivě hadice z nerezové oceli a bronzu s měděnými hrdly a umožníme ekonomické zabudování do systémů rozvodů z nejrůznějších materiálů.

Engineering Welding Image Text

Výrobní kompetence

Na základě dlouholetých zkušeností ve výrobě a za podpory vlastních podnikových oddělení, jako jsou nástrojárna nebo galvanovna, disponujeme optimalizovanými výrobními procesy.

Výsledkem jsou řešení výrobků ve vynikající kvalitě s vysokou hospodárností a trvalým užitkem pro zákazníka.

Hose Production Image Text

Kontrola

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují vypočítat rychle a cíleně životnost našich součástí a nabídnout tak optimalizovaný návrh. Charakterizuje nás schopnost vybudovat vypovídající systémy měření a interpretovat nejrůznější provozní parametry našich výrobků při používání.

Test Rig Gas Hoses Image Text

Další kroky

Další dotazy

Využijte prosím přímý kontakt s námi. Rádi si uděláme čas na osobní rozhovor a zodpovíme vaše dotazy. Zašlete nám prosím poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, ihned potom se vám ozveme.